Vytlačiť

PROLOGIS PRENAJAL V ČESKEJ REPUBLIKE 12 600 m? EURÓPSKEMU DISTRIBÚTOROVI MATERIÁLOV PRE PODPORU KOMUNIKÁCIE

PRAHA – 16. marca 2009 – ProLogis (NYSE: PLD), popredný medzinárodný poskytovateľ distribučných nehnuteľností, dnes oznámil, že v Českej republike prenajal 12 600 m? poprednému európskemu distribútorovi materiálov pre podporu komunikácie.

Zobraziť tlačovú správu.  GEFCO: medzinárodný rast v roku 2008


Paríž, 6. marec 2009 – Spoločnosť GEFCO dosiahla v roku 2008 obrat 3.536 mil. €, čo predstavuje pokles o 0,5 % v porovnaní s rokom 2007. Prevádzkový zisk skupiny dosiahol 127 mil. €, čo je 3,6 % z obratu oproti 4,4 % v roku 2007.

Zobraziť tlačovú správu. 
 PROLOGIS PODPÍSAL NA SLOVENSKU DVE NOVÉ NÁJOMNÉ ZMLUVY

PRAHA – 5. marca 2009 – ProLogis (NYSE: PLD), jeden z popredných medzinárodných poskytovateľov distribučných nehnuteľností, dnes oznámil, že podpísal pre ProLogis Park Bratislava dve nové nájomné zmluvy na približne 8000 m2.

Zobraziť tlačovú správu. Správa zo seminára "Aktuálne problémy v podnikaní v cestnej doprave."GEFCO Slovakia ponúka v Trnave umývanie vratných obalov.

Bratislava, 19. februára 2009 – GEFCO Slovakia, poskytovateľ logistických služieb „LOGISTICS FOR MANUFACTURERS“ ponúka svojim zákazníkom umývanie plastových vratných obalov. Umývacia linka v Trnave ako jediná na Slovensku ponúka výrobným podnikom možnosť umývania svojho obalového parku.

Zobraziť tlačovú správu. Tlačová správa z konferencie LOG-IN 2008 abstrakty z príspevkov prezentovaných na konferencii. 

Výber článkov z časopisu REVUE Priemylu február 2009Pre stred Európy
LOGISTIKA A DISTRIBÚCIA Spoločnosť Whirlpool sa rozhodla otvoriť distribučný sklad pre štyri stredoeurópske krajiny vo WestPoint D2 v Lozorne, s cieľom vytvoriť jednoduchší servis pre zákazníkov.
Zobraziť článok. 

-------------------------------------------

Diaľnice na vode
RIEČNY INFORMAČNÝ SYSTÉM Na európskych vodných tokoch sa zatiaľ poplatky vyberať nebudú, zato zber informácií na spôsob elektronického mýta na cestách je otázkou krátkej budúcnosti.
Zobraziť článok. 

-------------------------------------------

Starosti zverte špecialistom

OUTSOURCING LOGISTIKY Čaro outsourcingu spočíva v premene fixných nákladov na variabilné. Preto výrazne stúpol aj význam outsourcingu logistických činností a počet firiem, ktoré ho využívajú.
Zobraziť článok. 

-------------------------------------------

Odvezú to druhí

OUTSOURCING LOGISTIKY Podľa prieskumu spoločnosti Eyefortransport podniky v USA nechávajú externistom až 70 percent podnikových aktivít, zatiaľ čo v Európe je to len 42 percent. Ich počet však narastá.
Zobraziť článok. 

-------------------------------------------

Ide sa naostro
Elektronický výber mýta satelitným spôsobom naberá zreteľnejšie kontúry. Tender je uzatvorený, zmluva podpísaná, termíny a ceny sú známe. To nič nemení na skutočnosti, že súdne spory s odmietnutými uchádzačmi pokračujú.
Zobraziť článok. 
PROLOGIS BUDUJE 51.200 METROV ŠTVORCOVÝCH PRE ANTALIS  V POĽSKU.

 VARŠAVA - 11. februára 2009 - ProLogis (NYSE: PLD), vedúci svetový poskytovateľ distribučných centier, dnes oznámil, že buduje moderné skladovacie priestory s rozlohou 51.200 metrov štvorcových v poľskom meste Błonie pre spoločnosť Easytruck, súčasť skupiny Antalis. Easytruck je obchodná jednotka, ktorá ponúka logistické služby spoločnosti Antalis Poland a MAP Polska, ako aj iným spoločnostiam mimo skupinu. Združenie

Zobraziť tlačovú správu.