Vytlačiť

Spoločnosť Österreichische Post prevzala direct-marketingovú spoločnosť KOLOS odkúpením 100%-nej účasti
Svoje pôsobenie na slovenskom trhu v oblasti balíkových zásielok tak Österreichische Post odteraz rozširuje aj o oblasť mailingu


Spoločnosť Österreichische Post (Rakúska pošta) bude odteraz okrem Maďarska (kde od septembra 2005 pôsobí prostredníctvom spoločnosti feibra Ungarn) zastúpená aj na slovenskom mailingovom trhu prostredníctvom direct-marketingovej spoločnosti KOLOS s.r.o.. Spoločnosť KOLOS, založená v roku 1995,  ponúka 100%—né pokrytie územia Slovenska a pôsobí v oblasti neadresného mailingu, direct marketingu, geomarketingu a podpory predaja.)
Spoločnosť Österreichische Post je od roku 2002 zastúpená na slovenskom trhu doručovania balíkových zásielok prostredníctvom dvoch spoločností zaoberajúcich sa touto činnosťou (In Time a SPS).

Spoločnosť KOLOS, disponujúca približne 1 500 distribútormi a vyspelým systémom kontroly, ponúka vysokú kvalitu distribúcie prospektov a vzoriek tovaru. V slovenských poštových schránkach ročne pristane okolo 300 miliónov kusov neadresných reklamných zásielok, ktoré doručila spoločnosť KOLOS. V tejto oblasti dosahuje KOLOS 26%-ný podiel na trhu. Spoločnosť KOLOS ďalej poskytuje služby v oblasti Lettershop pre renomovaných zákazníkov, pričom denne pripraví na rozoslanie týmto spôsobom asi 50 000 zásielok.