6. .3. 2025
transport logo nove
marec 2025 2Automatizácia nie je produkt, je to služba

Každý môže automatizovať – toto bolo hlavné motto, ktoré mnohokrát zaznelo počas prezentácie značky STILL v Kompetenčnom centre pre automatizované riešenia skupiny KION v Antverpách. Nemecký výrobca nám predstavil svoje kompletné portfólio v oblasti automatizácie a zároveň zmenil náš pohľad na niektoré zažité mýty.

Kompetenčné centrum pre automatizáciu bolo otvorené na jeseň minulého roka. Viac ako 400 špecialistov tu má na starosti vývoj a testovanie automatizovaných zákazníckych riešení pre trhy EMEA za celú skupinu KION.

Zobraziť celý článok.

Hľadaj obsah na stránke Logistický monitor

Štatistika

  • Počet návštev článkov 9795556

CHCETE PRISPIEŤ DO LOGISTICKÉHO MONITORU ?

Ak chcete pridať svoj príspevok do rubriky Média monitor spracujte anotáciu podľa vzorovej štruktúry a zašlite ju na adresu logistika@va1.sk 

Ak chcete pridať autorský príspevok zašlite text vo formáte PDF alebo DOC na e-mail: logistika@va1.sk
K príspevku zašlite názov príspevku aj v anglickom jazyku, stručnú anotáciu, kľúčové slová (dôležité pre vyhľadávanie) a fotografiu autora alebo ilustráciu.

Zobraziť vzorovú štruktúru príspevku.

CROWDFUNDING

CROWDFUNDING - je financovanie z mikrozdrojov. Logistický monitor zhromažďuje pre Vás informácie už 20 rokov BEZPLATNE. Pomôžte tomuto projektu dobrovoľnou čiastkou, ktorú pošlete na účet: Tatrabanka a.s. Žilina 2629410129/1100, IBAN: SK5O 1100 0000 0026 2941 0129. Ďakujeme.